VDR 6010

Hetkel panen ülesse laagrite ajakava, kohe varsti lühikirjeldused ja iga laagri pika sisu kolm kuud enne algust. Kel uudishimu suur ja soov kuhugi tulla, siis andku kohe teada.

 Päevakäänaku rituaalidele on oodatud kõik, nii suured kui väikesed, kel huvi vanade Eesti kommete järele. Kellele meeldib rituaalsus ja püha olek, kes armastavad sauna ja metsa. Kindlasti anna teada, kes oled ja millal tuleb. Hea on kui Leesojal saavad kokku saranase maailmavaatega inimhinged, siis on kõigil hea olla. 
 
Mida kaasa võtta ja kuidas kõik toimub, vaata kodulehe Rituaalide ja Naiste pudurituaali alt. 
 
Naiste rituaalne- Kali vägi
10. aug(19.00)-14.aug(17.00)
Naiste kursus kui sulle meeldib oskuslikkus, sina ise tead, mida elult soovid. Sa tahad teada ja kogeda sügavat rituaalsust, Kali kehastuste (neid on 10 ) eirlist jõudu. Sa oled tark ja iseseisev isiksus, sinus on naiselikku müstilist jõudu. Sa austad ehedust ja ürgsust, oled julge. Sulle meeldib tunda oma kehal liiva, muda, vee ja käte puudutust. Sa suudad end kokku võtta, olla metsik, kui hunt. Olla õrn kui sulg ja teadvel kui kotkas. Sulle meeldib jagada oma väge ja tunned end hästi kui sinu ümber on väekad, pöörased , siirad ja nõiduslikud naised ja hinged. Sulle meeldib seksuaalsus ja selle äratamine enese sees. Sa austad naisi ja oma kaaslast (või tahad teada, kuidas tõmmata ilmaruumist endale kaaslast). Sa oled elus!
 
Higitelk-Maaema üsast väge koguma   Grupp inimhingedest täitunud!
 17 aug (18.00)- 18 aug. 11.00
Püha hinge ja keha puhastuse rituaal, mis annab väe ja elujõu. Nelja elemendi ringid, milles 4 ema (maa, vee, tule ja tuule), igal väel omad loitsud, soovimised, laulud ja lõhnad. See on üks uuesti sünni initsatsiooni rituaalidest paljudel rahvastel, kuid nagu rituaal on seegi alati kordumatu, andes võimaluse kogeda oma sisemist tugevust või siis seda , mida sa pole enadale lubanud. See on praktika, mis võtab su enese sees laiali ja paneb korrastatult kokku. Higitelgi rituaal sobib sulle, kui sulle meeldib pühendumine, tõsidus, sügavus, ürgsus ja sul on oma rada, mida mööda sa käid. 
 
 
Värskendades kirge-tantra paaridele - Grupp täitunud
24. august (19.00)- 28. august (17.00)
Kursus paaridele, kes tahavad avastada oma naudingute piire. Kellele meeldib teineteisele pühendatud aeg ja hoolitus. Sooviksid oma suhtes tuua uusi ideid ja rituaalsust, teada, miks teema ajab kogu aeg pingesse ja mida on tegelikult seksuaalses vaja, et hoida ära kirge. Kuidas rahuldada naist või kuidas leida teineteises kirg, mis põleks ja selle taas armunud tunde...
 
 
Mõtete ja meele rahunemise kursus
20. okt. (19.00)- 23. okt. (17.00)
Kui sa tunned, et mõtted on kui kiirtee, kus pole kohta parkida. Sa soovid tagasi oma rahu ja oled valmis õppima igapäeva elu korrastama. Kui sulle meeldivad rahulikud, tasakaalu ja harmooniat pakkuvad praktikad, kus pole kiirustamist sageli, vaheldust. Kui oled lummatud sügise võlust ja sulle meeldib gurmaanlus, lõdvestus ja õnnelik olek, siis koge erinevaidkogemuslikke tehnikaid. .
 
Ruunide  Vägi 
2. november (19.00) - 6. november (16.00)
Ruuni teadmised , rituaalid ja kogemused neile, kes soovivad luua ruuni maailmaga sidet. Kellele meeldib Põhjala mütoloogia ja selle sügavad sopid. Kes on eluterve uudishimuga, kes tahab teada asju  algusest peale. Kes otsib oma taju ja tunnetuse piiride laiendamist. Igaüks ei saa runoloogiks, ei peagi. Aga kui on tunnet, et ruunides on vägi ja sa saad neid enda kasuks tööle panna, mõistmaks nende vana tarkuse keelt, oskamaks teha õhku ja kivile sümboleid, mis toimivad. Suudad ühe hetkega öelda, mis tulemas, tahad teada Keltide pühasid aegasid, rituaali võimsat väge, osates huigat akohale ruuni hingesid, siis oled oodatud..
 
Ruunide vägi 1 (jätkukursus Runoloogidele...)
16.nov (19.00)-20.nov (17.00)
 
Ruunide vägi 2 (jätkukursus Runoloogidele)
1.detsember(19.00)- 4. detsember (17.00)
 
Aastal 2023:
 
Meeste initsatsiooni rituaalide vägi .
23.august 19.00- 27.august. 17.00   2023 aastal 
Mis siis on mehe vägi? Kui mees on sirge, kasvanud oma loodud keskonnas, teinud läbi sisemise puhastuse, ehk initsatsiooni-sest see avab mehelikkuse ja täiskasvanuliku raja. Mees on sõdalane heas mõttes, kes on julge või teab, kuidas olla juilge. Kes on aus, kelle süda on enesele avatud. Kes tahab vastu võtta otsuseid. Kes ei karda enam edasi, kelles on tundlikust mõista looduse salapära, kelles on kohalolu-ilma et mõtete virr-varr ja pidev kohusetunne seda sööks. Kes paneb oma märkmikusse kirja aasta puhkuse ja puhkuse aja ja alles siis töö. Kes on lojaalne isendale, kes mõistab, et kui ta ise ei ole tugev ja ei jäta eilset päeva, siis ei saa ta rahu. Mees olles terve ei otsi pidevalt lohutust, (sest minevikus oli lapsepõlv raske, esimene naine pettis jne. ). Initsiatsiooni rituaalid toovad mehe ellu heas mõttes surma mõiste,