VDR 6010

Kursused

Ruunid-Põhjala mütoloogia ja saladused 1

28. märts 19.00- 31.märts 16.00  (2)
14.november 19.00- 17.november 16.00 (3)  ja edasi....

Kui sind paelub Põhjala mütoloogia ja ruunide vanad iidsed saladused. Sa tahad tarkuste ja ruuni rituaalide jõudu. Teada, kuidas  ja miks ruune kasutatakse. Millised 9 ilma on olulised, et teha oma valikuid. Millised on sinu tugevad ruunid ja mis sind alati alt veab. Häälestumine, loitsud, käte vägi jpm. Tahad teada kõike algusest, siis  oled oodatud. Oma tulekust anna juba varakult teada, , sest ruunid tuleb sul omal ette valmistada...

Chatrangi - male eelkäija strateegiamängu päev Leesojal 

9. märts 11.00-18.00

Päeva keskmes on strateegiamäng Chaturanga-male eelkäija, mida mängiti vanas Indias. Chaturanga tähendab india keeles nelja nurka. Vanas pärsias kutsuti Shatrangiks.

See on mõtelmismäng, kus malelaua väliskülgedel on veel lisaks 4x16 ruutu. Mängitakse nelja vastasega, nupud sarnaselt malele. Mäng sümboliseerib elu-kes on su liitlased, kes vaenlased, kuidas või  kellega sa nö. kokku mängid. Mänguga modeleeriti jutkui võimalikku lahingu käiku. Sageli on reaalsetes sõdades vastaseid rohkem kui kaks, alati on kasu -ja kahjusaajaid.

Kõige suurem erinevus aga seisneb mängu olemuses, male on küllalt täpselt määratud-Chaturanga aga määramatu. Males võidab strateegiliselt targem mängija, kes ei tee vigu. Chaturangas, aga ei pruugi. Males ennustad ühe vastase käike, siin aga kolme omi. Lisaks nende võimalikku kokkumängu. Võiks öelda, et Cahturangas võidab see, kes näeb ette nii kolme inimese strateegiad, kui ka nende soove ja nõrkusi. (Rohkem loe kursuste alt)

Ruunide sügavik
(jätkukursus 2) 14.märts 19.00- 17. märts 16.00

Ruunide vägi 
(jätkukursus  3) 4.aprill 19.00- 7. aprill 16.00 

Kevadine ekstremistide näljamatk
21.aprill 17.00- 27.aprill 11.00

See on väe kogumise matk sulle, kui tahad panna end tõeliselt proovile. Me vaikime kogu matka ajal ja ei söö ega joo (kolm päeva). Nälja pikkus on 5 päeva (millest 3 päeva on ilma joomata) Sinu esimene vestlus on siis, kui rabas olles jood oma esimese veesõõmu. See on tõelise puhastumise ja elujõu värskendamise proovilepanek. Looduses, koos teistega, lageda ilmaruumi all sa suudad seda . Sest ega nälg ei ole piin, see on pigem eneseületus meeldivalt. Sest sa tajud, mida vajab su keha: kui on väsimus, me puhkame, kui on uni, me magame ja kui on lõke, me oleme soojuse rüpes.

Leesoja talgud 17.mai kell 19.00- 19.mai 17.00

Leesoja talgud on koos tehtavad tööd sarnase maailmavaatega inimhingedega, kel soovi käed külge lüüa ja midagi veel paremaks, ilusamks , omanäolisemaks teha. Lapsed saavad omad väiksed tööd. Kes tulemas, andku teada (kampa mahub vaid kindel hulk )söök ikka meie poolt.  Sauna ja gongi  võlu saab ka. Ja veel põnevat, kes tulemas, saab teada. 

Värskendades seksuaalsust- kursus paaridele 
30.mai. 19.00- 2 juuni 16.00 

Leides teineteist soovime alati õitseda, olla voos.

  • Kuidas hoida seda värskena?
  • Kuidas avada enda jaoks lõõgastus, mis on oluline seksuaal energia liikumiseks mehe ja naise vahel?
  • Mida saame me oma igapäevas teise heaks teha, et me kaks avaneks ja areneks koos?
  • Kuidas leida ühtset lainet ja äratada uinunud ekstaatilisust?
  • Saad teada , miks vahel on kadunud elujõud-ehk pole iha ja kuidas seda taas avada.

Harmoonia, pühendumine ja lõdvestuses kirgastumine-kursus paaridele  (Grupp paaridest täitunud) 6.juuni 19.00- 9.juuni 16.00

 Metsakümblus ja metsikute söödavate taimede päev Leesojal
16.juuni 10.00- 18.00

Lõdvestuse vägi 
3.juuli 19.00- 7.juuli 16.00

Kui saaksin “sunniksin” kõiki lõdvestuse väge kogema. Intensiivne lõdvestamine , nii füüsiline , kui meeleline vaheldumisi viib teadvuse rahuni. Meie keha mäletab, õigemini mäletab aju-kõike, nii pinget kui ka röõõmu. Vahel ta ei lase lahti , teinekord ei ole kohal, või elab tulevikus. Kehas on ürgselt peidus sisemised vood ja liikumised, mis võimaldavad taas üles leida lapselikku rõõmu ja vabanemist. Oled sa tundnud, et ei suuda tegelikult vastu võtta seda, mida sulle pakutakse, kui oled jäik ja pingul. Samas, meel rahuneb, kui oled teinud asju aeglasemalt, teistmoodi, lubanud lõdvestusel tulla.

Keha ja hinge lõõgastuse kursus (Grupp täitunud)
18.juuli 20.00- 21.juuli 16.00

Kuu vägi  (Grupp inimhingedest täitunud)
14.august 19.00- 18. august 16.00 

Avades naist enese sees
22.august 19.00- 25. august kell 16.00

Sulle, kui tahad olla ja saada tugevaks naiseks oma mehe kõrvale või otsid kaaslast, kelle jaoks olla olemas. Oled soovinud teada päris naiste asju aga sinus on veel hirme minevikust. Naistele, kellele elu on liiga teinud. Kes tunnevad, et tegelikult nad on seest katki. Õigem ehk oleks öelda, kes julgevad seda endale tunnistada, kuid soovivad leida lahendust ja elada õnnes. Naistele, kes vajavad loovaid ja päris lahendusi, kes on valmis endaga meeldivalt tegelema iga päev kogu elu,et olla ELUS NAINE!

Meeste vägi - ÜRGSUS 
5. september 19.00- 8. september 16.00

Kõik eeldavad, et mees peab olema tugev ja omama võimu, kuid ometi väljendub mehe vägi selles, kuidas ta omas keskkonnas ellu jääb. Kui palju ta omab häid oskusi, kuidas ta oskab neid lihvida, avardada sisemist tarkust ja kindlustunnet. Terves mehes on sarmi ja müstilist jõudu-tabada õigeid hetki ja veelgi enam märgata sobivaid naisi ning hoiduda ebasobivatest juba alguses Teadvustades, aga, mida ta vajab ja kes on talle elus heaks kaaslaseks, saab tagasi mees oma südame tunde ja rahu. Mees avab oma väe kui ta seisab kindlalt, vaatamas silmapiiri, laskmata kaasa haarata end mõttesegadusel või kummalisel ärevusel enese sees.

Sauna ja elujõu päev Leesojal
14. september 10.00-18.00

Kuu vägi
18. september (19:00) - 22. september (16:00) 

Aegade algusest on kuu lummanud inimesi, eriti neid, kes tunnevad temaga seletamatut sidet. Päike on
oma päevas selge, tähelepanu teritav ja intensiivne. Samas kuu aga meelitab meid rahunemisele, et
heita pilku saladuste, tundmatu või unustatu taha.
Meil on 4 päeva ja ööd, et saada osa kuu väest ning teadmistest, mis temaga seonduvad .Me alustame
11.Tulemao päeval.
30 lunaarpäeva (kuu ööpäeva), nende üldised ja isiklikud tähendused ning nende mõju igapäevastes
töödes-tegemistes. Lisaks kuu -ja päisekevarjutused, varjutuste vahepunktidest, kuusõlmedest ja kuu
mõjust tervisele. Mida annab kuu vaatlemine ilmaeenustuses? Millal võtta vastu otsuseid, miks ei toimi

mõnel päeval uneneäod. Kuidas planeerida edukalt kodu remonti või millal alustada partneri otsingut või kuidas libiseda läbi nn.keerulisest kuu lunaarist…

 

Ruunide vägi

(jätkukursus  3) 6. november 19.00- 10. november 16.00

 

Pööripäevad ja Naiste pudruteod

Kevad pööripäeva tähistamine 23.märts 17.00  Esivanemate pühad kombed ja Hingenukud (Enne pööripäeva hommiku poolikul talgud Leesojal, peale pudrutegu ka, kes tulekul andke teada)

Naiste püha pudru keetmine 24.märts kell 10.00

Rohkem loe, mis kaasa, kuidas korraldus Pärimuse alt!