VDR 6010

Kursused

Tantra paaridele - Värskendades kirge
4. oktoober (19:00) - 7. oktoober (16:00)

Kursusele on oodatud paarid, kellele meeldib endaga teha sisemist tööd: kus on sügavat julgust, puudutusi, avastusi, seksuaalset aeglust ja fluidumit. Kui olete ausad ja pöörased loomaks oma armastuse  kirglikkust. Teile on omane loomulikkus, erootilisus, alasti olek, teiste imetlemine. Kes ei karda, et juhtub midagi, mille pärast peaks tundma häbi või on eelaimdus, et seda ma ei tee. Ei, siin kursusel on hea neil, kellele meeldivad päris kogemused, pole midagi ebameeldivat ja vajadust karta, et keegi teeb sulle või sinu partnerile midagi, mis ei köidaks.

Omade Lõõgastus - Grupp omadest täitunud
19. oktoober (19:00) - 22. oktoober (16:00)

Ruunide vägi - Maailmade sügavik - Grupp täitunud
1. november (19:00) - 5. november (16:00)

Ruunide vägi - Pühendumine
16. november (19:00) - 19. november (16:00)

Ruunide vägi - Põhaja müüdid ja tarkused 
30. november (19:00) - 3.detsember (16:00)

Ruuni teadmised , rituaalid ja kogemused neile, kes soovivad luua ruuni maailmaga sidet. Kellele meeldib Põhjala mütoloogia ja selle sügavad sopid. Kes on eluterve uudishimuga, kes tahab teada asju  algusest peale. Kes otsib oma taju ja tunnetuse piiride laiendamist. Igaüks ei saa runoloogiks, ei peagi. Aga kui on tunnet, et ruunides on vägi ja sa saad neid enda kasuks tööle panna, mõistmaks nende vana tarkuse keelt, oskamaks teha õhku ja kivile sümboleid, mis toimivad. Suudad ühe hetkega öelda, mis tulemas, tahad teada Keltide pühasid aegasid, rituaali võimsat väge, osates huigata kohale ruuni hingesid, siis oled oodatud.

Pööripeävad ja Naiste pudurteod

Sügise pööripäeva tähistamine 30.september 17.00 (Enne pööripäeva hommiku poolikul talgud Leesojal, peale pudrutegu ka, kes tulekul andke teada)

Naiste püha pudru keetmine 1. oktoober kell 10.00

Rohkem loe, mis kaasa, kuidas korraldus Pärimuse alt!