VDR 6010

Hetkel panen ülesse laagrite ajakava, kohe varsti lühikirjeldused ja iga laagri pika sisu kolm kuud enne algust. Kel uudishimu suur ja soov kuhugi tulla, siis andku kohe teada.

 

Suvine Pööripäev on 22 juuni kell 18.00, kes saab, siis eelmisel õhtul algavad ka pikad talgud, on juba oodatud!
Suvine Naiste pudru 23. juuni 10.00, õhtul Jaanipäev Leesojal, Leesoja moodi....
 Päevakäänaku rituaalidele on oodatud kõik, nii suured kui väikesed, kel huvi vanade Eesti kommete järele. Kellele meeldib rituaalsus ja püha olek, kes armastavad sauna ja metsa. Kindlasti anna teada, kes oled ja millal tuleb. Hea on kui Leesojal saavad kokku saranase maailmavaatega inimhinged, siis on kõigil hea olla. 
 
Mida kaasa võtta ja kuidas kõik toimub, vaata kodulehe Rituaalide ja Naiste pudurituaali alt. 
 
Avades naist enese sees
26.mai (19.00) – 29.00 (18.00)
Naine, see on kursus sulle, kui tunned, et vajad avanemist, sul on olnud kurbi perioodi või justkui miski ei liigu, pole leidnud oma voogu ja paarisuhteid ei anna naudinguid. Naiste ühine vägi, erilised rituaalid, Tuletants ja hirmude äraviskamine, teadlik taotluse loomine ja emaka väkott, mis täidetakse iskilike taimedega loovad su elule uue mustri. Vaid sina ise saad valida, sina ise teed, et oled ilus, siis näed seda ka teised. See on väga helge loomise vägi, ära kahtle, sest mai, kus õitsevad sel ajal viljapuud ja magnooliad toovad naise elule uue päikese.
 
Leesoja talgud 
21. juuni (18.00)- 25. juuni (18.00)
Talgud on ühine tore ettevõtmine Leesoja aia ja hoonete korrastamisel . siin koos sauna, taimetünni ja õhtuste filosoofiliste vestluste, mängude, tantsu, gongi ja pillide lõdvestumise keskel. Kes tunneb tunnet, ja kel ikka jõudu ja ägedat meelt, on oodatud. Kindlasti tuleb teada anda oma tulekust kuni 15. juuniks. Töökad sõbrad ja foorumid lapsed võivad kaasa haarata. Siis teame totidupaja suurust...Seekordne läbiv teema on õhtutes Salapära ja müstika. 
 
Teadliku lõdvestuse laager
5. juuli (19.00)- 10. Juuli (18.00)
Lõdvestumine on kõige alus. Ükskõik, kas praktiseerime jooga või seksuaalsust. Keha ja meele teadlik lõdvestumie läbi sporte harjtutuste, hingamiste, rituaalide, ilu ja grupitehnikate, mängude, ravimtaimede sauna ja aurude , selguse leidmise, kella mitte teadmise , oma saatuseraja ladumise, ise otsustamise, läbi südame hingamise. elementidele tantsimise ja kallistuse vastuvõtmise (see polegi nii lihtne), saad sa ühtäkki aru, et sa oled jätnud maha kõik selle, mida sa ei vaja, märkamatult, ja see ei tule tagasi. See on tugevate, tarkade, teadlike, heasoovlike inimeste koostöö.
 
Naiste Tuletantsu rituaal
13.juuli (19.00)-14.juuli (01.00)
Tuletantsu saavad tantsida ainult naised, sest, nad on sündinud emakaga! Just emakasse tõmmates pöörast , kirge ja tuld sel õhtul viid sa selle oma maailma, väestamaks oma kaaslast või tõmbamaks ligi õiget inimhinge. See on tants, kus naise avab oma väe tulele, kingib oma voo, et vastu saada armastust. Tuli võtab sinult selle, mida sa enam ei vaja ja siis annab sulle naiseks olemise sära!
 
Väikeste Nõidade laager- Ilmaruumi tunnetajad
18. juuli (19.00)- 21. juuli (18.00)
See on 12-17 aastaste väekate, tundlike, loodust armastavate ja maailma "parandajate" tarkade laste laager.Neile, kes tunnevad, et tahavad teada, kuidas käituda müstiline nõiamaailm, miks ei tohi niisama midagi looduses murda, kuidas käituda tuleb, mida kaarnad räägivad . miks kividel on hinged. Kuidas nõiduda vihma, ja luua päikest. Kuidas olla siin maailmas ja käia oma rada, kui näed ja tunned rohkem. Mida saab teha enda avardamiseks.S laagris räägin lastele nõia, sest kui alustada tunnet omaväe teed noorena, nad õitsva sõnajalaõie!
 
Maaema üsk -higitelgi rituaal ja müstiliste gongide heli.
7.august (15.00)-8. august (11.00)
Kohtudes neija elemendi emaga, viid ennast sünnieelsesse voogu. Palve ja laul, häälestus, hingeline puhastus, uustisünd siia maailma. On rituaal, on oodatud inimhinged , kuhu suudavad pühenduda, kes meid võib taaskord leida end, sisemist olemust, kes tunnevad, et vajavad rääkimist nelja ilmaema, kes sünnitavad. Iga ema annab oma väe. Kuid, pead lubama talle, mida teed enda jaoks sina. 
 
Tantristlik KALI vägi-Sisemine tuli
10. aug(19.00)-14.aug(18.00)
Naiste kursus kui sulle meeldib oskuslikkus, sina ise tead, mida elult soovid. Sa tahad teada ja kogeda sügavat rituaalsust, Kali kehastuste (neid on 10 ) eirlist jõudu. Sa oled tark ja iseseisev isiksus, sinus on naiselikku müstilist jõudu. Sa austad ehedust ja ürgsust, oled julge. Sulle meeldib tunda oma kehal liiva, muda, vee ja käte puudutust. Sa suudad end kokku võtta, olla metsik, kui hunt. Olla õrn kui sulg ja teadvel kui kotkas. Sulle meeldib jagada oma väge ja tunned end hästi kui sinu ümber on väekad, pöörased , siirad ja nõiduslikud naised ja hinged. Sulle meeldib seksuaalsus ja selle äratamine enese sees. Sa austad naisi ja oma kaaslast (või tahad teada, kuidas tõmmata ilmaruumist endale kaaslast). Sa oled elus!
 
Värskendades kirge-tantra paaridele
24. august (19.00)- 28. august (18.00)
Kursus paaridele, kes tahavad avastada oma naudingute piire. Kellele meeldib teineteisele pühendatud aeg ja hoolitus. Sooviksid oma suhtes tuua uusi ideid ja rituaalsust, teada, miks teema ajab kogu aeg pingesse ja mida on tegelikult seksuaalses vaja, et hoida ära kirge. Kuidas rahuldada naist või kuidas leida teineteises kirg, mis põleks ja selle taas armunud tunde...
 
Meeste initsatsiooni rituaalide vägi ja harmoonia taasleidmine
7. sept. (19.00)- 11. sept (18.00)
Mis siis on mehe vägi? Kui mees on sirge, kasvanud oma loodud keskonnas, teinud läbi sisemise puhastuse, ehk initsatsiooni-sest see avab mehelikkuse ja täiskasvanuliku raja. Mees on sõdalane heas mõttes, kes on julge või teab, kuidas olla juilge. Kes on aus, kelle süda on enesele avatud. Kes tahab vastu võtta otsuseid. Kes ei karda enam edasi, kelles on tundlikust mõista looduse salapära, kelles on kohalolu-ilma et mõtete virr-varr ja pidev kohusetunne seda sööks. Kes paneb oma märkmikusse kirja aasta puhkuse ja puhkuse aja ja alles siis töö. Kes on lojaalne isendale, kes mõistab, et kui ta ise ei ole tugev ja ei jäta eilset päeva, siis ei saa ta rahu. Mees olles terve ei otsi pidevalt lohutust, (sest minevikus oli lapsepõlv raske, esimene naine pettis jne. ). Initsiatsiooni rituaalid toovad mehe ellu heas mõttes surma mõiste, 
 
Mõtete rahunemise, jooga ja meditatsiooni laager
20. okt. (19.00)- 23. okt. (18.00)
Kui sa tunned, et mõtted on kui kiirtee, kus pole kohta parkida. Sa soovid tagasi oma rahu ja oled valmis õppima igapäeva elu korrastama. Kui teile meeldivad rahulikud, tasakaalu ja harmooniat pakkuvad prakitkad, kus pole kiirustamist sageli, vaheldust. Kui oled lummatud sügise võlust ja sulle meeldib gurmaanlus, lõdvestus ja õnnelik olek, siis koge erinevat tehnikat.
 
Ruunide praktiline voog (neile, kes natuke juba teavad ja neile, kes alustavad)
2. november (19.00) - 6. november (18.00)
 
Ruunide vägi 1 (jätkukursus Runoloogidele...)
17.nov (19.00)-20.nov (17.00)
 
Ruunide vägi 2 (jätkukursus Runoloogidele)
1.detsember(19.00)- 4. detsember (17.00)
 
I.M.E.L.I.K laager  5.jaanuar 19.00 -8 jaanuar 17.00 2023