VDR 6010

Riitused

Päevakäänaku rituaalidele on oodatud kõik, nii suured kui väikesed, kel huvi vanade Eesti kommete järele. Kellele meeldib rituaalsus ja püha olek, kes armastavad sauna ja metsa. Kindlasti anna teada, kes oled ja millal tuleb. Hea on kui Leesojal saavad kokku saranase maailmavaatega inimhinged, siis on kõigil hea olla. 

Mida kaasa võtta ja kuidas kõik toimub, vaata kodulehe Pärimuse alt.
 
Kevadine Pööripäeva rituaal - 25 märts (18:00)
Naiste Püha pudru keetmine - 26.märts (10:00)
 
Juba 24 märts. 20:00 võib tulla, siis sauna ja laupäeval teeme enne rituaali talgutöid. Kes tulekul andku teada! Oodatud on ainult erilised inimhinged, kel hing aus, otsingud sügavad, meel helge!

Kursused

Naiste sensuaalse tundlikkuse vägi
16.märts (19:00) - 19. märts (17:00)

Kui oled naine. Sa soovid avastada oma seksuaalset tundlikkuse hõlmavust. Soovid tunda, kuidas müstilised puudutused, sisemine Yoni massaaz (mis on üliaeglane, teadlikult sensuaalne, avav), hingamised, häälimised, ausad emotsioonid avavad sinu sisemist naist. Tahad teada, miks naine ei tohi liiga palju endale kohustusi võtta. Kuidas laskuda voogu. Kuidas olla tugev , kindel , sensuaalne korraga. Oled oodatud kui sinus on põnevust õppida oma keha  sisemust  ja meelelisust tundma.. Kui sinus on lihtsust, hoolitsevust, otsid sügavust ja teadmis. Kuidas sa saad ise oma keha tundlikkust avardada. Teeme naiselikke massaaze,  yoni ja rindade, kõhu ja sabakondi  avanemist. "Võtame maha pea", et see ei mõtleks, vaid laskuks tundlikkusse ei kartmata. Harjutame teistmoodi tantse, äratame keha hommikul sensuaalselt, nii, et päev oleks voogav. Kinnistame endale oma tugevusi, vaatame otsa emotsioonidele, mis meid segavad. Pühendume iseendale-maailmale on vaja tarkasid, sensuaalseid tundlikke ja isikupäraseid naisi.Sest need naised  tunnevad oma keha ja hinge.
 
Ruunide Vägi (jätkukursus) - Grupp Runoloogidest täitunud!
29. märts (19.00) - 2.aprill (16.00)

Ruuni teadmised , rituaalid ja kogemused neile, kes soovivad luua ruuni maailmaga sidet. Kellele meeldib Põhjala mütoloogia ja selle sügavad sopid. Kes on eluterve uudishimuga, kes tahab teada asju  algusest peale. Kes otsib oma taju ja tunnetuse piiride laiendamist. Igaüks ei saa runoloogiks, ei peagi. Aga kui on tunnet, et ruunides on vägi ja sa saad neid enda kasuks tööle panna, mõistmaks nende vana tarkuse keelt, oskamaks teha õhku ja kivile sümboleid, mis toimivad. Suudad ühe hetkega öelda, mis tulemas, tahad teada Keltide pühasid aegasid, rituaali võimsat väge, osates huigata kohale ruuni hingesid, siis oled oodatud. Kuigi see on juba 3 osa, siis need, kes targad järgiõppijad, saavad veel kaasa...(lähema 6 aasta jooksul me uuesti ruunide algust ei jaga.

Ekstremistide näljamatk - Grupp matkasellidest täitunud
22. apill (18:00) - 28. aprill (12:00)

Matk, kus läheme ürgsesse loodusesse, vaikuses (me sel ajal ei räägi), ei söö , ei joo. On vaid mets, tuuled ja maa. Raba, rituaalid ja enese sisse vaatamine. Väe kogumise aeg.

Vabadus olla NAINE
25. mai (19:00) - 28. mai (16:00)

Oled naine, kes on tundlik ja sügavusi otsiv. Sinus on soov kogeda õnne armastuses, olles ise täiuslikum. Sa ei taha lohistada taga minevikku, vaid soovid elada just praegu. Oled valmis oma hoiakut muutma, sest kurbus, alandlikkus ja liigne ootamine on olnud liiga pikk. Samas oled naine, kes on uudishimulik ja tahab oma naiselikkust kasvatada, siis tule ja saa osa naiste ühisusest, rituaalsetest voogudest, seksuaalsuse mõistmisest . Kus on koos vaid valitud hinged, ei midagi juhuslikku.

Üksteisesse sulandumine kui jagatud rituaal - Grupp paaridest koos 
7. juuni (19:00) - 11. juuni (16:00)

Kursus paaridele, kes otsivad siemise elujõu ja energia, seksuaalsuse ja rituaalsuse voogu. Kellele meeldib ürgsus, ilu, aeg, vaikus, pöörane tants. Kes on julged avastama oma paarisuhte rituaalset poolt, et kooselu oleks iga päev rituaal. Kelles pole enam jonnimise, tujutsemise soont. Neile , kel on oluline suhte väe kasvatamine, seksuaalsuse värskendamine, oma elu suunamine ja põnevus, siis olete oodatud.  Sellel kursusel on juba ees ootamas paarilised, kes olnud enne koos rituaalses voos. Kui sobitute, on väravad avatud.

Tuletantsu rituaal
2. juuli (19.00) - 3. juuli (11:00)

Tuletantsu saavad tantsida ainult naised, sest nad on sündinud emakaga. Emaka väe elavdamine, pöörase naiselikkuse, õrna ja tugeva, nõidusliku ja elusa avardumine. Seda tantsitakse enamsti täiskuu ööl, kus hinged on liikumas, tuli seksuaalsust ja tundlikkust avamas.

Lõdvestades keha ja meelt
5. juuli (19:00) - 9. juuli (16:00)

Kui saaksin “sunniksin” kõiki seda kogema. Meie keha mäletab, õigemini mäletab aju. Vahel ta ei lase lahti , teinekord ei ole kohal, või elab tulevikus. Intensiivne lõdvestamine , nii füüsiline , kui meeleline vaheldumisi viib teadvuse rahuni. Kõik päevad hommikust õhtuni erilisi kokkuvõtmisi, sauna, rituaalsust, kogu grupi osalust, paaris tegemisi, üksi hakkamasaamist, une korrastamist viib  ja toob sind tagasi oma jõu juurde. Ja see avab radasid, andekusi, oma sisemisi suletud voogusid. Kes julgeb öelda, et ta oskab hästi lõdvestuda ja teeb seda päriselt iga päev, sel pole vaja tulla.

Omade Lõõgastus - Grupp omadest täitunud
12. juuli (19:00) - 16. juuli (16:00)

Meeste initsatsiooni rituaalide vägi
24. juuli (19:00) - 28. juuli (16:00)

Mis siis on mehe vägi? Kui mees on sirge, kasvanud oma loodud keskonnas, teinud läbi sisemise puhastuse, ehk initsatsiooni-sest see avab mehelikkuse ja täiskasvanuliku raja. Mees on sõdalane heas mõttes, kes on julge või teab, kuidas olla juilge. Kes on aus, kelle süda on enesele avatud. Kes tahab vastu võtta otsuseid. Kes ei karda enam edasi, kelles on tundlikust mõista looduse salapära, kelles on kohalolu-ilma et mõtete virr-varr ja pidev kohusetunne seda sööks. Kes paneb oma märkmikusse kirja aasta puhkuse ja puhkuse aja ja alles siis töö. Kes on lojaalne isendale, kes mõistab, et kui ta ise ei ole tugev ja ei jäta eilset päeva, siis ei saa ta rahu. Mees olles terve ei otsi pidevalt lohutust, (sest minevikus oli lapsepõlv raske, esimene naine pettis jne. ). Initsiatsiooni rituaalid toovad mehe ellu heas mõttes surma mõiste.

Rituaalne Naiste vägi - Ürgne Kali
2. august (19:00) - 6 .august. (16:00)

Tugevate, ürgsete naiste kursus, kes mõistavad naiseks olemise jõudu. Kes soovivad kogeda rituaalset pühendumist, oma sisemuse kehastuste tundamõppimist  Shaktistliku jumalanna KALI väe läbi. Kellele on omane hingeline jõud, kokkuvõtmisvõime, tarkus, aktiivsus. Kes ei karda kasvatada oma jõudu, et elada õnnes. Kes mõistab, et hea kaaslane on ise eluterve. Kes armastab ilu, pimedust, vaikust, tuld, puudutusi…kes tahab alati valida, kõike.  Kui tunned , et kuulud “kampa”, siis anna märku. Sind ootavad ees naised, kes juba on kutsutud.

Taju, tunnetuse, rituaalide vägi
23. august (19:00) - 27. august. (17:00)

Omade Lõõgastus - Grupp omadest täitunud
19. oktoober (19:00) - 22. oktoober (16:00)

Ruunide vägi 9
1. november (19:00) - 5. november (16:00)

Ruunide vägi 4
15. november (19:00) - 19. november (16:00)

Äratades Sisemist energiat
30. november (19:00) - 3. detsember (16:00)