VDR 6010

Hetkel panen ülesse laagrite ajakava, kohe varsti lühikirjeldused ja iga laagri pika sisu kolm kuud enne algust. Kel uudishimu suur ja soov kuhugi tulla, siis andku kohe teada.

Päevakäänaku rituaalidele on oodatud kõik, nii suured kui väikesed, kel huvi vanade Eesti kommete järele. Kellele meeldib rituaalsus ja püha olek, kes armastavad sauna ja metsa. Kindlasti anna teada, kes oled ja millal tuleb. Hea on kui Leesojal saavad kokku saranase maailmavaatega inimhinged, siis on kõigil hea olla. 
 
Mida kaasa võtta ja kuidas kõik toimub, vaata kodulehe Rituaalide ja Naiste pudurituaali alt. 
Talvine pööripäev 17.detsember 18.00 Kaasa hingenukud ja rituaali toit
Naiste pühapudru keetmine 18.dets. 10.00
 
Juba 16.dets. 20.00 võib tulla, siis sauna ja laupäeval teeme enne rituaali talgutöid. Kes tulekul andku teada!Oodatud on ainult erilised inimhinged, kel hing aus, otsingud sügavad, meel helge!
 
 
Aastal 2023:
 
Mõtete ja meele rahunemise kursus
9.veebruar. (19.00)- 12.veebruar (17.00) 2023
Kui sa tunned, et mõtted on kui kiirtee, kus pole kohta parkida. Sa soovid tagasi oma rahu ja oled valmis õppima igapäeva elu korrastama. Kui sulle meeldivad rahulikud, tasakaalu ja harmooniat pakkuvad praktikad, kus pole kiirustamist sageli, vaheldust. Kui oled lummatud sügise võlust ja sulle meeldib gurmaanlus, lõdvestus ja õnnelik olek, siis koge erinevaidkogemuslikke tehnikaid. .
 
Ruunide vägi 2 (jätkukursus)
23.veebruar (19.00)- 26. veebruar (17.00)
 
Naiste sensuaalse tundlikkuse vägi 
9.märts (19.00)- 12.märts (17.00)
 
Kui oled naine. Sa soovid avastada oma seksuaalset tundlikkuse hõlmavust. Soovid tunda, kuidas müstilised puudutused, sisemine Yoni massaaz (mis on üliaeglane, teadlikult sensuaalne, avav), hingamised, häälimised, ausad emotsioonid avavad sinu sisemist naist. Tahad teada, miks naine ei tohi liiga palju endale kohustusi võtta. Kuidas laskuda voogu. Kuidas olla tugev , kindel , sensuaalne korraga. Oled oodatud kui sinus on põnevust õppida oma keha  sisemust  ja meelelisust tundma.. Kui sinus on lihtsust, hoolitsevust, otsid sügavust ja teadmis. Kuidas sa saad ise oma keha tundlikkust avardada. Teeme naiselikke massaaze,  yoni ja rindade, kõhu ja sabakondi  avanemist. "Võtame maha pea", et see ei mõtleks, vaid laskuks tundlikkusse ei kartmata. Harjutame teistmoodi tantse, äratame keha hommikul sensuaalselt, nii, et päev oleks voogav. Kinnistame endale oma tugevusi, vaatame otsa emotsioonidele, mis meid segavad. Pühendume iseendale-maailmale on vaja tarkasid, sensuaalseid tundlikke ja isikupäraseid naisi.Sest need naised  tunnevad oma keha ja hinge.
 
Ruunide  Vägi 
29 .märts (19.00) - 2.aprill (16.00)
Ruuni teadmised , rituaalid ja kogemused neile, kes soovivad luua ruuni maailmaga sidet. Kellele meeldib Põhjala mütoloogia ja selle sügavad sopid. Kes on eluterve uudishimuga, kes tahab teada asju  algusest peale. Kes otsib oma taju ja tunnetuse piiride laiendamist. Igaüks ei saa runoloogiks, ei peagi. Aga kui on tunnet, et ruunides on vägi ja sa saad neid enda kasuks tööle panna, mõistmaks nende vana tarkuse keelt, oskamaks teha õhku ja kivile sümboleid, mis toimivad. Suudad ühe hetkega öelda, mis tulemas, tahad teada Keltide pühasid aegasid, rituaali võimsat väge, osates huigata kohale ruuni hingesid, siis oled oodatud..
 
 
Meeste initsatsiooni rituaalide vägi .
23.august 19.00- 27.august. 17.00   2023 aastal 
Mis siis on mehe vägi? Kui mees on sirge, kasvanud oma loodud keskonnas, teinud läbi sisemise puhastuse, ehk initsatsiooni-sest see avab mehelikkuse ja täiskasvanuliku raja. Mees on sõdalane heas mõttes, kes on julge või teab, kuidas olla juilge. Kes on aus, kelle süda on enesele avatud. Kes tahab vastu võtta otsuseid. Kes ei karda enam edasi, kelles on tundlikust mõista looduse salapära, kelles on kohalolu-ilma et mõtete virr-varr ja pidev kohusetunne seda sööks. Kes paneb oma märkmikusse kirja aasta puhkuse ja puhkuse aja ja alles siis töö. Kes on lojaalne isendale, kes mõistab, et kui ta ise ei ole tugev ja ei jäta eilset päeva, siis ei saa ta rahu. Mees olles terve ei otsi pidevalt lohutust, (sest minevikus oli lapsepõlv raske, esimene naine pettis jne. ). Initsiatsiooni rituaalid toovad mehe ellu heas mõttes surma mõiste.