VDR 6010

13. juuli (20:00) - 14. juuli (01:00)

Riitus on pärit Siberi naisnõidadelt. Seda tantsiti täiskuu ajal. Tuletantsu saavad tantsida ainult naisena sündinud, sest neile on kaasa antud emakas, kuhu koguda tule väge. Sel hetkel on Tuli see, kes erutab naisi, kes täidab neid, et naised saaksid seda väge oma emaka koopa sees ilmaruumile laiali viia. Naised tõmbavad tuld eelnevalt tulele loitsides, teda meelitades, leides koos ühist rütmi. Lageda taeva all, valgustamas täiskuu. Siis heidavad nad oma riitusriided ja hakkavad tuld ahmima läbi oma tupe, tõmmates seda emakasse, väestades ennast. Tule tõmbamine tekitab orgastilise tunde, siis on riituse eelne häälestus ja Tuletants ise õigesti tehtud.

Sa saad kogeda, kuidas rituaal avardab sinu ja paljude naiste väge. Koos tõmmatakse Tuld - läbi tupe emakasse, seda pidevalt ahmides, kogudes, olles Tulest joobunud ja Tule naudingus.

Naised häälestavad end enne riitust erinevate gongihelide, külma vette kastmise,  hingamiste ja harjutustega, loitsu lugemise ja väe joogi joomise kaudu tuletantsuks enne umbes 3 tundi. Selga pannakse väeriided, ehted, kaunistatakse end erineval moel tule jaoks. Väga oluline on naiseteväe ühtne rütm, et naised tajuksid ja teeksid kõike koos, nagu oleks kõik üks. Selle riituse ajal läbitakse palju erinevaid tundmusi, näiteks suitsutamine end väetaimedega, kastmine külma vette enne riitust ja erinevad riitustoidud.

Kardab keegi ringis, mõjutab see kohe teisi, on keegi armukade, jälle ebakõla. Rituaali ajal on mitmeid salajasi tegevusi, mida räägitakse vaid pühendatutele. Seepärast on väga oluline valida, kes just sellel hetkel saavad teha naiste püha tantsu Tulele. Ja teha seda sellepärast, et elus on kõige olulisemal kohal naudingud, õnnelikud suhted ja aeg nende jaoks. Sünnist surmani elu on nauding, ja sa oled elus. Vanasti usuti, et mehed ei tohiks seda riitust näha, see võib teha nad „pimedaks“, küll aga võivad nad tunda. Kuid kui on mehed, kes väärivad, siis naised lasevad neil vaadata seda mida nende silmad kunagi näinud pole.

Talve pööripäev 2016Selles riituses on Väe kogumise (ka teiste naiste ja maailma) mustrit arvestades võimalik osaleda ainult sellel naisel, kes otsib enese sügavust, kes tajub, et vägi on temas endas, kelles on vajadust jagada ja hoolida. Kelles ei ole kadedust ja muidugi mitte armukadedust. Kes ei tee riitust lihtsalt, vaid tajub end osana maailmast ja selle sügavusest. Kes suudab end häälestada, kelles on oskust olla vaikuses, kes tahab olla terve ja seksuaalset väge täis naine, kelle kõik naudingu soovid maailm täidab.

Kes tunneb, et temas voolab kaks jõge, mis suubuvad emakasse, üks on valge, mis sümboliseerib emadust, hoolivust, empaatiat, helgust, headust... ja teine must jõgi kus asub naise tõeline vägi, kus on teadmisi, külgetõmmet, vajadus oma ihasid rahuldada, kus asub naine, kes tunneb end kogenud ja areneva „vana litsina“, kes saab kõik, mida ta tahab, ja annab endast selle, mis teeb ilmaruumi ja partnerid õnnelikuks. Iga naine peaks julgema tunnistada ükskõik millist soovi enese sees. Kus on koht aususel ja sügaval tajul. Tulerituaal avab naise musta jõge!

Naises peaksid olema avatud mõlemad jõed, siis võib näha kuidas emaka vägi keerleb tumedana ja tõmbavana, justkui galaktika must auk. Kõigil naistel on sündides emakas (ükskõik mis sellega on toimunud elus, on see energiana ikka alles!), ja seni kuni tunned, et su emakas keerleb tumedana, ning sinna voolavad must ja valge jõgi oled naisena elus.

Soovid väge, siis, anna endast teada hiljemalt 5. juuliks ja kirjuta milline on naine sinu sees, saada see mulle koos ilusa pildiga endast. Mida kaasa tuleb võtta annan teada neile, kes valitud. Tuletantsu rituaali tasu on 101€.

ASUKOHT

Pärnumaa, Lääneranna vald, Selja küla, Leesoja talu