VDR 6010

5. juuli (19:00) – 10. juuli (17:00)

Lõõgastumine on oskus-võtta aega, teha seda teadlikult ja hoida saadud voogu. Pinged on kavalad meie kehas ja meeles-neid tuleb kiht, kihilt maha raputada, jätmata aega neile tagasitulekuks. On praktikaid, mida saame teha iseendale, kuid on palju harjutusi, kus on oluline keegi sinu lähedal. Ja sina kellegi lähedal, siis saab keha ja meel puhata.Mida vanemaks saame ning mida enam talletame endasse teadmisi-seda rohkem tuleb kaasa ka pingeid. Me alustame chakrate järjekorras keha ja meele lõdvestumisega. Iga päev 2 chakrat.Miks just nii, set kogemus näitab, et see toimib! Sa tajud reaalselt, kuidas  sina saad ennast vabastada pingetest piirkonna ja teema kaupa-nii on lihtsam.

See kursus on sulle, kui tahad  arenguhüpet, et avardada oma võimeid ja soovid ise juhtida oma energiavoogu ilma katkestusteta. Tunned, et oled nõus end kokku võtma ja pingutama. Lepid kokku enda minaga, et ei hakka „laiskusest jonnima" ja harjud toetuma vaid iseendale!

Eesmärk

Et käia oma rada peab oskama lõõgastuda. Teadlikult. Paljud arvavad, et see on lihtne-ongi aga MEISTRILE.Kui aga teadlikult tegeleda lõõgastamisega läbi füüsiliste harjutuste, lõdvestumise, enesemassaažide (nii füüsilisel kui -ka elujõudu suunates), läbi hingelise ja vaimse keskendumise hakkab kehas voog, mis omakorda annab võimaluse muutuda, areneda, jõuda edasi-olla õnnelik iga päev!

Ühiselt tehtavad praktikad ja väljakutsed annavad võimaluse näha enda ja teiste oskusi ja väljendusi.. Hinnata objektiivselt oma sisemust, selle olemust ja pürgimusi.   Sest kui me oskame lõõgastuda , siis avastame viisi enda võimeid maksimaalselt rakendada. Saame elada terviklikumalt ning õnnelikumalt.. Ja me ei pea kogu aeg läbima tänapäeva poplausena "elu õppetunde", sest me saame oma elu ise teadlikult juhtida.

Lõõgastumisest algab kõik.
Osates kasutada selleks vaid oma keha ja meelt. Jõudes võimete juurteni võid muuta oma elu, et teha hüpet arengus!DSC 2798

Praktikad

 • Chakrate vabastamised läbi lihaspingete lõõgastuse (W. Reich jt )
 • Lõõgastused, mis on seotud aghoraga. Tehnikad, kus kohtud oma hirmudega piiridega, väikese surmaga
 • Pea mõtetest tühjaks - aeg, mil laskud alateadvusesse
 • Peegel - sina üksi,  vaadates end teiste kaudu - Risttuli
 • Hääle vägi - avad kurgu pingeid
 • Misogi - külma voo rituaal
 • Taju ja tundlikkuse harjutused
 • Saatuse raja ladumine, tehes ise oma elu valikuid
 • Tšod - oma mina lahustamine ja kokkupanek. Rituaal, mida suudavad vaid julged
 • Pimeduse ja metsa väe ürgsed tehnikad
 • Metsiku mina avamine ja enda väe leidmise rituaal
 • Raviv puudutus ja chakrate massaaž
 • Pimesik-  duell , taju mängud
 • Raviv jooga
 • Saraswati kundalini kriiad
 • Pranavidja tehnikad

Kellele

Inimesele, kes peab lõõgastust väga tähtsaks, kuid viitsib selle nimel ka vaeva näha, kes suudab teha ka  füüsilisi harjutusi. Kes tahab kasutada konkreetseid tehnikaid ega looda suhtumisele „küll asjad ise korda lähevad". Kes suudab vajalikul hetkel füüsiliselt, hingeliselt ja vaimselt ennast kokku võtta. Kes suudab üksi süveneda (enda sees lahendatakse asju üksi, teised võivad vaid toetada).Kes tegeleb iseenda arengu avardamisega. Tõsised tehnikad nii üksitegelejatele kui ka paaridele, kes käivad oma rada koos.

Kui soovid kursusele

Saada meile põhjalikud vastused enda isiksusest. Nii teadvustad , mida sa ise ootad ja mis probleemid vajavadt. Meile annad aga teada, kas oled sobiv sellel korral läbima oma arenguhüpet. Küsi, kui kahtled ja kui otsustad, ole kindel. Tugev ja julge grupp on oluline kõigile osavõtjatele, sellest sõltub tehnikate läbimise sügavus.

Ankeet

 1. Sinu praegused otsingud
 2. Milliste füüsiliste ja vaimsete treeningutega sa regulaarselt tegeled?
 3. Sinu pingete allikad (5tk). Kas tead, mis vajab sinus lõõgastust? Hirmud, mõtted jne
 4. Mida sa kogeda ei taha ehk ka sinu hirmud
 5. Sinu nõrkused (8tk) ja tugevused (9tk)
 6. Mida sa tahad laagris enda jaoks lahendada/ületada? (Vajalik tehnikate valikuks)
 7. Milliste inimestega sa sooviksid koos kursusel olla?
 8. Kas oled rohkem intravertse või ekstravertse loomusega?
 9. Sinu tervislik seisund
 10. Sinu toitumisharjumused (liha - taimne, piimatooted või mitte jms)
 11. Sinu kontaktandmed - e-mail, telefon, sünniaeg (kell ja koht)
 12. Sinu pilt, et saaksime sinuga varem kohtuda

Saates see aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Tagasiside Sinu sobivuse kohta, mis annab Sulle koha laagris, saadame seitsme päeva jooksul.

Loomulikult korjame laagri ajaks kõik telefonid ja kellad kokku puhkama, et saaksid olla vaba maailmast, kust tulid. Anna sellest teada ka oma lähedastele, et sa ei ole laagri ajal kättesaadav.

Kursuse tasu

Saates ankeedi ja tasudes enne 20 juunit, on hind 560 € (hinnad sisaldavad käibemaksu, ööbimist, toitu, sauna...).

Hiljem 590 eur

ASUKOHT

Pärnumaa, Lääneranna  vald, Varbla Selja küla, Leesoja talu