VDR 6010

14. august (19:00) - 18. august (18:00)

Metsiku, kirgastnud naise vägi ja jõud peitub tarkuses, seksuaalsuses, vaimses arengus ja vägedes, milles naine end ühendab ürgsusega.

Kirgastunud naine on KALI jumalanna, kes valdab naudingu saladusi, ta on oskuslik. Ta on orgastiline, müstiline, teadvel.
Rituaal on üks loodusrahvaste osa. Aga...sellel on ka teine pool, sul peab olema midagi tagasi anda, et saada seda , mida vajad. Kali teeb palju rituaale, vahel ka väga „tumedaid“, kuid tal on alati põhimõte-ta teeb seda siis kui on vaja ja teab, mis on selle hind.

Rituaal on elu osa. Kali vägi on vabanemine traditsiooni ja uskumuste küüsist. Kali naised on aktiivsed ja omavad mõjuvõimu. Igas naises on peidus 10 Kali kehastust. Osates neid avada ja nendega elada toob naine oma ellu erilise müstilise õnne. Kui aga on need kehastused on muutunud naise sees: alla surutud, kibestunud või rahuldamata- siis võivad need võtta naiselt kõik mis tal on. Siis muutub naine manipulaatoriks, diktaatoriks ja „siiliks“. Ühendades endas Musta ja Valge jõe, mis voolavad terve naise emakasse, saab naine tagasi oma päris VÄE!

Naises on õnnelikkust - ta hoolib oma partnerist, annab talle jõu ja kingib armastuse. Siis on mees õnnelik, sest ta saab alati naiselikku hinge toitu.
Selles laagris on oluline pühendumise ja süvenemise oskus. Väga olulisel kohal on lihtsus ja lõõgastus (ilma selleta ei alga miski). Ka millegi tabamine ja vajadus sisemist mina julgustada, õpetada, hüpata tundmatusse, teades, mida alati otsid.


TAF 5975 2mini

Praktikad

 

 • 10 Kali kehastust ja nende praktiline avamine
 • Kirgastumine naiste ühisuse vägi
 • Metsikuse lõdvestuvad tehnikad( ja- ja, need avavad naise aktiivse poole)
 • oma raskuste/hirmude ületamine
 • kaos
 • stiihiliste vägede äratamine
 • kukkumine kuristiku äärelt (Usalduse rituaal)
 • kohtumine mäevaimude ja surma puudutusega- Misogi rituaal
 • ürgmehe kummardamise riitus
 •  ügsete loomade kehastused
 • tants tuleväele - Naiste tuletants
 • Tšod-Tiibeti ürgnaise uuestisünni rituaal
 • puudutuse jõud
 • mõjuvõimu avardamine (tarkus, kehakeel, hääl)
 • emakaloitsud
 • Homa rituaal
 • nauding, mis puudutab keha
 • naiste väekoopa rituaal
 • öised väe tantsud
 • maaemade üsk
 • värav hetkesse
 • loomingulisus, seksuaalsete oskuste sügavuti minek
 •  praktika kuidas väestavalt pakkuda lingam massaazi ja oraalset naudingut
 • ja veel palju salapärast

Eesmärk

Tunnetada oma sisemist Ürgset naiselikku väge. Vabastada end piiridest, mis sind segavad. Õppida tundma naiselike seksuaalsete rituaalide tegelikku mõju ja oskust neid luua- kas oled selleks valmis? Soov tunda oma keha naudinguid, avada oma orgasmi võimsust, ja oskust tõmmata oma ellu vaid soovitud juhuseid. Olla koos Vägevate naistega, ja luua naiste ühisust, jõudu, mis annab maailmale – Elu, emaka ja südame väe ühtsuse.
Oled oodatud, kui oled julge naine ja tahad kogeda naiste ühisuse väge. Otsustad, et kõik mida teed, on sinu arenguks. Tunned, et sinu sees on pöörast erilist ürgset jõudu. Tunned, et just see, et sündisid naisena, on täpselt see, mida vajad. Lihtsalt soovid veelgi enam olla iseendale lähemal. Ja tunned, et just ego annab sulle identiteedi ja igapäevase naeratuse.

See kursus on naistele, kellele meeldib olla väega naine! Naistele, kes ei jonni, ei otsi alistumist, mõttetut tingimusteta armastust. Kes on elus, või ärkamas, kelles on heatahtlikkust, siirust, rõõmu ja usaldust. Kui oled juba tulnud, siis kõik mida tehakse, on sinu jaoks oluline. Siis hakkavad ka sinu sees rituaalid elama! Ja me valime ainult üks kord, kas olla oma elus õnnelikud ja väekad või mitte. Teistkordset valikuvõimalust ei ole olemas - mitte selles elus, mitte sellel korral.

Kui oled juba jõudnud teadmisele, mida sa vajad. Sinus on oskust pühenduda. Lased oma "minal" lahustuda, ehk julged tunnistada ükskõik mida enese sees. Tunned , et vajad ürgsete rituaalide erilist väge. Oskad saada orgasme (või tahad neid õppida saama), ja tunned, et naudingu väe võimsuse kasv sinus vajab väljundit... Tahad tunda naiste ühisuse lummavat ekstaasi. Sulle on loomulik sinu keha ja alasti olek. Sa oskad olla ilma telefonita(seda ei saa laagri ajal kasutada)-ikka selleks, et oleksid tegelemas OMA maailmaga

Kui soovid tulla kursusele

Kui soovid kursusel osaleda, saada mulle oma põhjalik ja sügav ankeet, et saaksin teada, mida ootad. Ma teen alati valiku, et koos oleksid naised, kes omavahel sobivad ning kelles oleks sellel hetkel väge. Ja kui oledki hetkel katki, siis tunnista seda - ära vaevle, vaid astu samm iseendale lähemale.

Mulle meeldib alati valida, sest nii tulevad kokku ühele kursusele sellel hetkel väekad naised. Ja naiste vägi paneb Ilmaruumi särama! Leesojal on hea olla neil , kes on enda rajal ausad ja kes lasevad teistel olla, aidates kaasa nende ekstaasile! Ja kui tuled, siis lubad juba endale, et teed kõike naudinguga ja vaid iseenda eest- käies Ürgse naise rada...

Vastan sulle esimesel võimalusel, hiljemalt nädala pärast, kas oled seekord valmis osalema. Ära kahtle, kui soovid, sest siis suudad sa ka end kokku võtta, ja ära nukrutse, kui sa pole valmis, siis on kindlasti mingi teine tee, sinu jaoks...

Ankeet

 1. Iseloomusta end, aga teisiti kui tavapäraselt?
 2. Sinu maailmavaade.
 3. Milles sinu vägi avaldub? (Kirjelda põhjalikult)
 4. Mida sa oskad hästi?
 5. Sinu praegune seksuaalne rahulolu /orgasmid/igapäevane soov 
 6. Sinu erilisus?
 7. Mida soovid kindlasti naistekursusel lahendada/saada/kogeda/alustada?
 8. Sinu praegused otsingud/muutused, kuhu liigud?
 9. Sinu toitumisharjumused (taimne-lihaga, piimaga-piimata...kommid-kohvita)
 10. Sinu tervislik seisund
 11. Sinu kontaktandmed (e-mail, tel, sünniaeg (kell ja koht)
 12. Ilus ja ERILNE pilt sinust

Ootan küsimuste vastuseid hiljemalt 12. augustiks aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Tagasiside Sinu sobivuse kohta, mis annab Sulle koha laagris, saadan seitsme päeva jooksul.

Laagri tasu

Saates vastused ja tasudes  enne 7. augustit on kursuse tasu 390€, hiljem 420€ (hinnad sisaldavad käibemaksu). 

Hind sisaldab kolme söögikorda päevas, ööbimist, sauna ja riitustoite.

ASUKOHT

Pärnumaa, Lääneranna vald, Varbla, Selja küla, Leesoja talu