VDR 6010

3. juuli 19:00 - 7. juuli 16:00

Kui saaksin “sunniksin” kõiki lõdvestuse väge kogema. Intensiivne lõdvestamine , nii füüsiline , kui meeleline vaheldumisi viib teadvuse rahuni. Meie keha mäletab, õigemini mäletab aju-kõike, nii pinget kui ka röõõmu. Vahel ta ei lase lahti , teinekord ei ole kohal, või elab tulevikus. Kehas on ürgselt peidus sisemised vood ja liikumised, mis võimaldavad taas üles leida lapselikku rõõmu ja vabanemist. Oled sa tundnud, et ei suuda tegelikult vastu võtta seda, mida sulle pakutakse, kui oled jäik ja pingul. Samas, meel rahuneb, kui oled teinud asju aeglasemalt, teistmoodi, lubanud lõdvestusel tulla. Kuid mis saab siis, kui, läbi kummaliste praktikate, see juhtub kasvõi korraksi. Või oled sa kuulnud ennast ütlevat, et lõdvestumine toimub ju ise ja mõttetu on sellega süvitsi tegeleda. Aga siis olles heas võimaluses sa ühtäkki ei suuda teha asju loomulikult, sest oled silma kinni pigistanud sisemise pinge ees. Lõdvestumine avab andekusi, loovust, seksuaalsust, sensitiivsust, ärilist vaistu, uusi radasid, sisemisi suletud voogusid… Kõik päevad hommikust õhtuni erilisi kokkuvõtmisi, sauna, rituaalsust, kogu grupi osalust, paaris tegemisi, üksi hakkamasaamist, une korrastamist - viib ja toob sind tagasi oma jõu juurde.
Julged ja targad inimesed tunnistavad, et nad vajavad lõdvestumist. See kursus on sulle, kui tahad arenguhüpet, et avardada oma võimeid ja soovid ise juhtida oma energiavoogusid ilma katkestusteta. Tunned, et oled nõus end kokku võtma ja pingutama,et seejärel saabuks lõdvestus. Lepid kokku enda minaga, et ei hakka „laiskusest jonnima" ja harjud toetuma vaid iseendale! Kes julgeb öelda, et ta oskab hästi lõdvestuda ja teeb seda päriselt iga päev, sel pole vaja tulla. Kui oled tulemas, siis saada oma vastused anekeedile, et saaksime valida gruppi. Me valime alati, sest vaid nii saavad kokku sobivad laagrikaaslased. Kursus on nii üksi tuljatele kui ka paaridele.received 373863568151102

Ankeet

 1. Sinu praegused otsingud
 2. Milliste füüsiliste ja vaimsete treeningutega sa regulaarselt tegeled?
 3. Sinu pingete allikad (5tk). Kas tead, mis vajab sinus lõõgastust? Hirmud, mõtted jne
 4. Mida sa kogeda ei taha ehk ka sinu hirmud
 5. Sinu nõrkused (5tk) ja tugevused (5tk)
 6. Mida sa tahad kursusel enda jaoks lahendada/ületada?  (Vajalik tehnikate valikuks)
 7. Kas oled rohkem intravertse või ekstravertse loomusega?
 8. Sinu tervislik seisund
 9. Sinu toitumisharjumused (liha - taimne, piimatooted või mitte jms)/sinu uni?
 10. Sinu kontaktandmed - e-mail, telefon, sünniaeg (kell ja koht)
 11. Sinu pilt, et saaksime sinuga varem kohtuda
 12. Kui sulle on lihtsam võid kogu ankeedi saata Whatsappis (+3725103779)


Saada see This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Loomulikult korjame laagri ajaks kõik telefonid ja kellad kokku puhkama, et saaksid olla vaba maailmast, kust tulid. Anna sellest teada ka oma lähedastele, et sa ei ole laagri ajal kättesaadav.

Kursuse tasu on  565 eur, kui saadad ankeedi ja tasud enne 1. juunit, hiljem 585 eur. (silasldab km, head sööki (liha ja kala ikka ka), ööbimist, sauna jm. )

Lõdvestumise voogu lükkavad Thule ja Erik

Asukoht

Pärnumaa, Lääneranna vald, Selja küla, Leesoja talu