VDR 6010

DSC 5829Leesoja talu asub keset metsi, eemal kõigest. Siin on palju vabadust, puhtust ja oma aega. Siin paistab palju päikest ja sajab harva. Leesoja talu on pärit 1886. aastast, mil minu vanavanaisa ostis selle kolme hõberubla eest. Kirjutada ta ei osanud, allkirjaks oli kolm risti. Algselt oli siin hobusekasvatustalu kaheksa hobusega ja põllumajandus kuni kolhoosini, seejärel talupidamine lehmade, hobuste ja põldudega. 

Alates 2000. aastast kasvab siin 2,3 hektarit astelpajuistandusi ja 0,3 hektarit mustsõstraistandusi. Leesoja juures on 1996 aastast Hiis ja naiste purduriitusplats, kus käiakse koos vanu kombetalitusi tegemas. 

See pole koht, kuhu lihtsalt niisama tulla - see on paik, mis väärtustab inimese arengut ja ausust. Leesojal on hea neil, kes ei karda iseennast. Olulisel kohal on ka igapäevased rituaalid, aeg naudingute jaoks ja side maailmaga. Leesojal elab ka 11 kaarnat, kes annavad endemärke ja toovad loitsulaule. Kord aastas, enamasti talveti käib siit läbi ka hunt. Suvel on erilised kärnkonnad nimedega Piia ja Toom.

 

Töö peab alati rõõmu tooma ja töö ei tohi üle jõu käia. Oleme oma tooteid teinud südamega, et mis meile maitseb anname teistelegi. Olulisel kohal on värskus ja naturaalsus. Meile meeldib rahulikkus, seda ka tootmises või kursuste korraldamises. Kõik meie pakutu omab elujõudu ja tõstab seksuaalsust või parandab tervist. Oleme ise terved ja soovime, et kõik, kes meie tooteid proovivad saaksid erilisi maitseelamusi ja palju elujõudu! Leesojal on alati oodatud inimesed, kes hoolivad endast, märkavad lihtsust ja teavad oma soove.

DSC 5822