VDR 6010

15. juuli (19:00) – 19. juuli (17:00)

Lõõgastumine on oskus-võtta aega, teha seda teadlikult ja hoida saadud voogu. Pinged on kavalad meie kehas ja meeles-neid tuleb kiht, kihilt maha raputada, jätmata aega neile tagasitulekuks. On praktikaid, mida saame teha iseendale, kuid on palju harjutusi, kus on oluline keegi sinu lähedal. Ja sina kellegi lähedal, siis saab keha ja meel puhata. Olles saanud täiskasvanuks ei vaja me enam nii palju pingeid, sest me juba teame kui kaua võtab aega nende äraajamine. Me alustame chakrate järjekorras keha ja meele lõdvestumisega. Iga päev 2 chakrat.Miks just nii, set kogemus näitab, et see toimib! Sa tajud reaalselt, kuidas  sina saad ennast vabastada pingetest või tunned, millest sa edasi minna ei julge.

See kursus on sulle, kui tahad tõelist arenguhüpet, et avardada oma võimeid ja soovid ise juhtida oma energiavoogu ilma katkestusteta. Tunned, et oled nõus end kokku võtma ja pingutama. Lepid kokku enda minaga, et ei hakka „laiskusest jonnima" ja harjud toetuma vaid iseendale!

Eesmärk

Et käia oma rada peab oskama lõõgastuda. Teadlikult. Paljud arvavad, et see on lihtne-ongi aga MEISTRILE.Kui aga teadlikult tegeleda lõõgastamisega läbi füüsiliste harjutuste, lõdvestumise, enesemassaažide (nii füüsilisel kui elujõu kujul), läbi hingelise ja vaimse keskendumise hakkab kehas liikuma elujõu laine, mis loob energia, see omakorda annab võimaluse muutuda, areneda, jõuda edasi-olla õnnelik iga päev!

Ühiselt tehtavad praktikad ja väljakutsed annavad võimaluse näha end ja mõista teiste oskusi või mitteoskusi. Hinnata end objektiivselt ja teadvustada vajadus seda igapäevaselt oma ellu rakendada. Sest kui me oskame lõõgastuda on elu terviklikum, meie ise õnnelikumad. Ja me ei pea kogu aeg läbima tänapäeva poplausena "elu õppetunde", sest me saame oma elu ise teadlikult juhtida.

Lõõgastumisest algab kõik.
Osates kasutada selleks vaid oma keha ja meelt. Jõudes võimete juurteni võid muuta oma elu, et teha hüpet arengus!DSC 2798

Praktikad

 • Chakrate vabastamised läbi lihaspingete lõõgastuse (W. Reich jt )
 • Lõõgastused, mis on seotud aghoraga. Tehnikad, kus kohtud oma hirmudega piiridega, väikese surmaga
 • Pea mõtetest tühjaks - aeg, mil laskud alateadvusesse
 • Peegel - sina üksi vaadates end teiste kaudu - Risttuli
 • Hääle vägi - avad kurgu pingeid
 • Misogi - külma voo rituaal
 • Taju ja tundlikkuse harjutused
 • Saatuse raja ladumine, tehes ise oma elu valikuid
 • Tšod - oma mina lahustamine ja kokkupanek. Rituaal, mida suudavad vaid julged
 • Pimeduse ja metsa väe ürgsed tehnikad
 • Metsiku mina avamine ja enda väe leidmise rituaal
 • Raviv puudutus ja chakrate massaaž
 • Pimesiku duell , taju mängud
 • Raviv jooga
 • Saraswati kundalini kriiad
 • Pranavidja tehnikad
 • Maaemaüsk-eksam on kehale ja meelele (kas oled elanud õnnes)

Kellele

Inimesele, kes peab lõõgastust väga tähtsaks, kuid viitsib selle nimel ka vaeva näha, kes suudab teha ka  füüsilisi harjutusi. Kes tahab kasutada konkreetseid tehnikaid ega looda suhtumisele „küll asjad ise korda lähevad". Kes suudab vajalikul hetkel füüsiliselt, hingeliselt ja vaimselt ennast kokku võtta. Kes suudab üksi süveneda (enda sees lahendatakse asju üksi, teised võivad vaid toetada).Kes tegeleb iseenda arengu avardamisega. Tõsised tehnikad nii üksitegelejatele kui ka paaridele, kes käivad oma rada koos.

Kui soovid kursusele

Saada meile põhjalikud vastused endast. Nii teadvustad omale, mida sa ise ootad ja mis vajab lahendamist. Meile annad aga teada, kas oled sobiv sellel korral läbima oma arenguhüpet. Küsi, kui kahtled ja kui otsustad, ole kindel. Tugev ja julge grupp on oluline kõigile osavõtjatele, sellest sõltub tehnikate läbimise sügavus.

Ankeet

 1. Sinu praegused otsingud
 2. Milliste füüsiliste ja vaimsete treeningutega sa regulaarselt tegeled?
 3. Sinu pingete allikad (5tk). Kas tead, mis vajab sinus lõõgastust? Hirmud, mõtted jne
 4. Mida sa kogeda ei taha ehk ka sinu hirmud
 5. Sinu nõrkused (8tk) ja tugevused (9tk)
 6. Mida sa tahad laagris enda jaoks lahendada/ületada? (Vajalik tehnikate valikuks)
 7. Milliste inimestega sa sooviksid koos kursusel olla?
 8. Kas oled rohkem intravertse või ekstravertse loomusega?
 9. Sinu tervislik seisund
 10. Sinu toitumisharjumused (liha - taimne, vesi - piim jms)
 11. Sinu kontaktandmed - e-mail, telefon, sünniaeg (kell ja koht)
 12. Sinu pilt, et saaksime sinuga varem kohtuda

Saates see aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Tagasiside Sinu sobivuse kohta, mis annab Sulle koha laagris, saadame seitsme päeva jooksul.

Kursuse tasu

Saates ankeedi ja tasudes enne 10. juulit 390€ , hiljem 410€ 

ASUKOHT

Pärnumaa, Lääneranna  vald, Varbla Selja küla, Leesoja talu