VDR 6010

17. august (19:00) - 18. august (11:00)  Grupp inimhingedest koos. 

Kui sulle on omane pühendumine. Hingest tulev soov ja palve-suhtlemine ürgsete jõududega. Siis tule ja saa osa Leesoja Maaemaüsast (higitelgist), pühast eluveest ja väehelide (gongi helide ja teiste väepillide) voost. Neile kes, tunnevad kutset, soovivad rituaali kogeda, kohtuda sisemise endaga, jättes maha mineviku kesta, neile kes tahavad olla hetkes ja olla toeks ühisele väljale.

TAF 9348

Foto autor: Terje Atonen

Maaema üsk kuulab, võtab, annab. See on justkui “eksam “ enesele. Oled elanud õigesti iseenda jaoks ja puhanud, siis kuumus pole piin.Maaemaüsk õpetab sind usaldama iseennast ja selle kaudu maad-vett-tuld ja tuult.. See on andumine, pühendumine, eriline tänulikkus elule. Ja samas ka surmale: et me oskasime elada õnnes.
Loits on vägi, selles räägivad meiega hinged, vesi on elu. Sünniruum-maaemaüsk on hell- ta kohtleb kõiki võrdselt. Ja kui sünnid, siis su rajad on avatud. Sel päeval teeme koos ettevalmistusi, juhatamaks end enese sisse ja leidmaks harmooniat ja seesmist põlemist. Hinged liiguvad ja räägivad, ended annavad teada, kuidas olla. Rituaal on püha - sa kas tuled ja osaled selles või jääd koju. Peale seda lõdvestume rahulike gongide ja väepillide voos. Õhtul joome teed-vaatame ilma ja enese sisse ja me ärkame päriselt üles-teadmises, et meie elu on vägi!

Kellele

  • Oled pühendunud
  • Soovid kogeda rituaali
  • Sa oled enese jaoks olemas
  • Sa oled füüsiliselt ja hingelt terve (kannatad kuumust ja vett)
  • Oled hea

Kursuse tasu

Ma valin alati. Seega anna julgelt teada, veidi kirjeldades ennast ja oma hetke rada. Saada ka oma pilt, et saaksin varem sinuga kohtuda. Rituaalile tulijatele saadan lisainfo. Rituaali tasu on 101€.

Asukoht

Pärnumaa, Lääneranna vald, Selja küla, Leesoja talu