VDR 6010

Projekt: Akustilised heliteraapiadrect1765

Kohaliku tegevusgrupi toetus ja LEADER-projektitoetus (MAK toetus 2014...2020)

Abikõlbulik : toetus ilma Km-ta 3865,10€

Kokku: 6999,65€ (ilma Km-ta)

Heliteraapiateks vajalike instrumentide ost ja Leader kleepsud (27.05.2018)

Projekti algus : 09.06. 2017

Projekti eesmärgid ja oodatavad tulemused

Akustiliste heliteraapiate praktika elluviimine avaldab positiivset mõju Leesoja talus ja väljaspool toimuvate meie poolt pakutavate teenuste strateegilisele arendamisele, suurendab teenuste mahtu ja kvaliteeti, võimaldab avardada veelgi paremat teenust, saavutada stabiilsed koostöövormid seminaride ja koolituste korraldamiseks klientidele üle Eesti.

Meie eesmärgiks on olla mitmekülgsed ja erilised, luues pidevalt uusi ideid ja neid praktikas rakendada, jälgides inimeste vajadusi, tervise parandamist ja enesearengu suundi.

Üks põhisuund on tervisliku eluviisi õpetus, kuhu kuulub: matkade korraldamine, lõõgastuslaager, joogaalane koolitus, naiste ja meeste terviklikkuse laagrid ja meelte treeninguna väga innovaatiline, ainukesena Eestis ja ka Euroopas - pimeda ruumi praktika. Oleme kõik praktikad ja tegevused ise välja arendanud ja loonud. Akustilised heliteraapiad võimaldavad koos enesearendus õpitubadega laiemat huvitegevust. Umbes pooled osalejad on alla 26.a ning sellega OÜ Josephine parendab Varbla vallas noorsootöö kvaliteeti.

Palju kasutame lisaväärtusena heli. Gongide (Cosmo ja Water) ja heliteraapia pillide (metallofoni ja vihmapilli) ühendmõju kasutamine laagrite ajal, joogakoolitustel ja peale Pimeda ruumi praktikat annab inimesele harmoonilise lõdvestuse ning rahulolutunde. Helil on raviv mõju. On uuritud, et gongi harmoonilisus rahustab meelt ja atmosfääri isegi kuni 9 km raadiuses (lähimõjuna 2 km). Iga rituaalne teraapiamäng on ainulaadne ning kordumatu. Helivõnge sisemusse kanduv ja müstiliselt hõlmav.

OÜ Josephine ja Leesoja laagrid on üle Eesti tuntud ja meie juures käib pidevalt ka inimesi teistest rahvustest. Oluline on, et oleme oma tegevusega ka loovad kohalikus kogukonnas. Meie tegevus suurendab Varbla kui turismisihtkoha innovaatilisust ja tuntust ning annab ka kohalikule kogukonnale rohkem võimalusi.

Projekti juht Thule Lee